Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
PIKNIK NA ZAKOŃCZENIE LATA RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ POD PATRONATEM GENERALNYM TAURON DYSTRYBUCJI 23-24.09.2023
 
Dziękujemy Partnerowi Generalnemu Tauron Dystrybucja za objęcie Patronatem wydarzenia. Kolejny raz pokazaliśmy, że wspólnymi siłami można zrobić coś naprawdę wielkiego.
w Sobotę rozpoczęliśmy konkursem młodych talentów, spośród uczestników, prezentujących swoje umiejętności zarówno wokalne jak i muzyczne, teatralne, taneczne , Jury wybrało zwycięską 10. Wręczono 3 nagrody główne oraz 8 wyróżnień Uśmiechy i dobra atmosfera nie schodziły z twarzy zwycięzców. Muzyczne i taneczne rytmy rozgrzewały zebraną pod sceną publiczność. Zwycięzcy zaprezentowali swoje wykony artystyczne, a następnie na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru. Rozpoczęliśmy od wystąpienia gwiazdy młodego pokolenia, która zaprezentowała nową debiutancką płytę Whitwell&Shiver, następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru Sarius, który zgromadził pod sceną tłumy młodzieży. Całość intensywnego kulturalno- muzycznego dnia zakończyła dyskoteka. Dzięki Dj BoyTech mogliśmy wspólnie cieszyć się ostatnimi ciepłymi dniami lata.
Słoneczna Niedziela to uroczyste przekazanie wozów strażackich i quadów, wręczenie nagród i podziękowań do przybyłych oficjeli i pokazy strażackie rozpoczęły piękne niedzielne przedpołudnie. Po uroczystości i przemarszach strażackich na scenie pojawili się najmłodsi przedstawiciele szkół i przedszkoli z występami artystycznymi. Każdy został nagrodzony smakołykami. Muzyczne szaleństwo wśród najmłodszych, ale także rodziców zapewnił nam zespół Tulinki. Tłumnie dopisały Koła gospodyń Wiejskich które w swych przepięknych ludowych strojach biesiadowały w rytm Kapeli Góralskiej Zbójnicy. Gwiazda wieczory Jacek Stachursky przyciągnął tłumy na plac główny w Kłobucku. Mogliśmy obserwować wspólną zabawę wielu pokoleń przy znanych wszystkich rytmach. Atmosferę zwieńczył koncert gwiazdy After Party, który zakończył pełen emocji Piknik na zakończenie lata pod patronatem generalnym Tauron Dystrybucji.
Dziękujemy!!!