Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

 Fundacja Razem Możemy Więcej Lar. Go i Urząd Gminy Panki wraz z Panią Wójt Urszulą Bujak serdecznie dziękują za wsparcie TAURON Dystrybucja  – Partnerowi Generalnemu wydarzenia pn. Dożynki w Gminie Panki pod Patronatem Generalnym TAURON Dystrybucja. Dzięki Tauron Dystrybucja zorganizowaliśmy dla mieszkańców Gminy Panki i okolic wydarzenie pełne emocji, które zaangażowało społecznie i kulturalnie mieszkańców zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Zaprezentowaliśmy wystawę płodów rolnych, a przybyli goście mogli smakować regionalnych  przepysznych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.  

W dniu 20 sierpnia 2023 r. podczas wydarzenia realizowanego na Placu przy Hali Sportowej ul. Ogrodowa 11 kolejny raz udowodniliśmy, że razem naprawdę możemy więcej.

Wydarzenie odniosło zamierzony sukces, cieszyło się dużym zainteresowaniem medialnym, opinie spływające do nas udowadniają, że udało się zbudować bardzo pozytywny wizerunek Gminy Panki, Fundacji i przede wszystkim Partnera Generalnego TAURON Dystrybucja. Ogromnym sukcesem, była również duża frekwencja zarówno podczas koncertów gwiazd lokalnych, gwiazdy ŁZY ale także na przygotowanych atrakcjach, darmowej zjeżdżalni, przepysznych lodowych przekąskach czy na plenerowym kinie letnim, gdzie zaprezentowaliśmy filmy dla najmłodszych i starszych mieszkańców Gminy. Uśmiechy i przyjemna atmosfera towarzyszyły nam dzięki Państwa wsparciu. Zwieńczeniem wieczoru był pokaz sztucznych ogni, który dopełnił gorący, pełen atrakcji dzień.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Jednocześnie składamy podziękowania i  wyrazy uznania dla  TAURON Dystrybucja za zaangażowanie w rozwój i współdziałanie społeczności lokalnej oraz dbanie o dobre relacje z otoczeniem.

Dziękujemy!