Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Urząd Gminy Przystajń wraz z Wójtem Henrykiem Machem i Fundacja Razem Możemy Więcej Lar. Go serdecznie dziękują za wsparcie Grupie Tauron – Partnerowi Generalnemu wydarzenia Piknik Rodzinny w Gminie Przystajń pod Patronatem Generalnym Grupy TAURON. Dzięki Grupie Tauron zorganizowaliśmy dla mieszkańców Gminy Przystajń i okolic wydarzenie pełne emocji, zabawy, które zaangażowało społecznie i kulturalnie mieszkańców zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

W dniu 9 lipca 2023 r. podczas wydarzenia realizowanego na Obiekcie Sportowym w Przystajni przy ul. Bór 19 kolejny raz udowodniliśmy, że razem naprawdę możemy więcej.

Wydarzenie odniosło zamierzony sukces, cieszyło się dużym zainteresowaniem medialnym, opinie spływające do nas udowadniają, że udało się zbudować bardzo pozytywny wizerunek Gminy Przystajń, Fundacji i przede wszystkim Partnera Generalnego Grupy Tauron. Ogromnym sukcesem, była również niebywała frekwencja zarówno podczas koncertów gwiazdy jak i podczas przygotowanych konkursów kulinarnych i pozostałych atrakcji.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Jednocześnie składamy wyrazy uznania dla  Grupy Tauron za zaangażowanie w rozwój i zaangażowanie społeczne oraz dbanie o dobre relacje z otoczeniem i społecznością lokalną.

Dziękujemy!