Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

18 kwietnia Fundacja Razem Możemy Więcej Largo wzięła udział w Międzygminnym halowym turnieju Piłki Nożnej. Moc sportowych emocji  towarzyszyła wszystkim uczestnikom i kibicom. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa udowadniajmy, ze Razem Możemy Więcej. Turniej odbył się w kategorii chłopców i dziewcząt dla wszystkich szkół z gmin Opatowa oraz gminy Lipia. W kategorii dziewcząt wystąpiły 2 zespoły. 1 miejsce wywalczyła drużyna Stowarzyszenie Nasza Szkoła, wygrywając bezpośredni mecz ze szkołą podstawową z Lipia. Obydwie ekipy zapewniły sobie awans do turnieju powiatowego.
W kategorii chłopców udział wzięły 4 szkoły.
Najlepsza znów okazała się drużyna ze Zwierzyńca Pierwszego, a drugie miejsce przypadło szkole podstawowej z Opatowa i to te dwie ekipy będą reprezentowały dane gminy w turnieju powiatowym. Podium zamknęła szkoła podstawowa z Lipia, a czwarte miejsce przypadło drużynie z Rębielic Szlacheckich.
Drużyny, które uplasowały się na podium zawodów otrzymały puchary, a wszyscy uczestnicy turnieju wraz z opiekunami pamiątkowe medale. Dziękujemy wszystkim szkołom za wzięcie udziału w turnieju – udowadniajmy że RAZME MOŻEMY WIĘCEJ