Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Tauron Dystrybucja S.A.
Ul. Podgórska 25 a
31-035 Kraków

Fundacja Razem Możemy Więcej Lar.Go serdecznie dziękuje za wsparcie Tauron Dystrybucja S.A. Partnerowi Generalnemu wydarzenia Razem możemy więcej – Tauron Dystrybucja Kulturalnie, Sportowo, Bezpiecznie, Ekologicznie i Zdrowo. Dzięki Tauron Dystrybucja S.A. zorganizowaliśmy dla mieszkańców powiatu kłobuckiego i okolic wydarzenie pełne emocji, zabawy, edukacji, które zaangażowało społecznie i edukacyjnie mieszkańców zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

W dniach 9-11 września 2022 r. podczas wydarzenia realizowanego na Rynku Jana Pawła II w Kłobucku pn. Razem możemy więcej – Tauron Dystrybucja kulturalnie, sportowo, bezpiecznie, ekologicznie i zdrowo kolejny raz udowodniliśmy, że razem naprawdę możemy więcej.

Wydarzenie odniosło zamierzony sukces, cieszyło się dużym zainteresowaniem medialnym, opinie spływające do nas udowadniają, że udało się zbudować bardzo pozytywny wizerunek Fundacji, Gminy Kłobuck, a przede wszystkim Partnera Generalnego. Wskazywały one także, iż to przedsięwzięcie przyczyni się do dalszego rozwoju i zaangażowania do współpracy społeczności lokalnej. Ogromnym sukcesem, mimo pogody była niebywała frekwencja zarówno podczas koncertów gwiazd jak i podczas przygotowanych konkursów i pozostałych atrakcji.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Jednocześnie składamy wyrazy uznania dla Tauron Dystrybucja S.A. za zaangażowanie w rozwój i zaangażowanie społeczne oraz dbanie o dobre relacje z otoczeniem.

Dziękujemy!