Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Fundacja Razem Możemy Więcej Lar.Go serdecznie dziękuje za wsparcie TAURON  – Partnerowi Generalnemu wydarzenia Bieg Krzepkich – TAURON RUN. Dzięki wsparciu Partnera Generalnego fundacja zorganizowała dla mieszkańców gminy Krzepic, ale także całego powiatu kłobuckiego i okolic wydarzenie pełne emocji, zabawy, sportowej rywalizacji i zaangażowała społecznie  mieszkańców zarówno tych najmłodszych jak i starszych.

W dniu 25 września 2022 r. podczas wydarzenia realizowanego na obiekcie MGLKS Liswarta w Krzepicach pn. Bieg Krzepkich – TAURON RUN kolejny raz udowodniliśmy, że wspólnymi siłami naprawdę razem możemy więcej.

Wydarzenie odniosło zamierzony sukces, cieszyło się dużym zainteresowaniem medialnym, opinie spływające do nas udowadniają, że udało się zbudować bardzo pozytywny wizerunek Fundacji, Klubu ale przede wszystkim Partnera Generalnego. Wskazywały one także, iż to przedsięwzięcie przyczyni się do dalszego rozwoju i zaangażowania i współpracy społeczności lokalnej.

Jednocześnie składamy wyrazy uznania dla TAURON za wkład w rozwój i zaangażowanie społeczne oraz dbanie o dobre relacje z otoczeniem.

Dziękujemy!